Oprawa Muzyczna Ślubu Wrocław, Oleśnica i okolice

Uroczystość ślubu dla jest każdego niezapomnianym i niepowtarzalnym przeżyciem. Ale ten szczególny moment może jeszcze lepiej zapisać się w Waszej pamięci dzięki dźwiękom najpiękniejszego z instrumentów – skrzypiec. Z przyjemnością postaram się otoczyć Was ich brzmieniem i ocieplić ich subtelnym dźwiękiem zimne kościelne mury. Płynąca melodia pomoże Wam zapomnieć o wszystkim co Was otacza i pozwoli poczuć że teraz sami jesteście dla siebie całym światem. A ja gwarantuję, że niejeden z Waszych gości przestanie się wstydzić łez wzruszenia...

Skrzypce mogą również uświetnić wiele innych chwil – weselne obiady, zaręczyny, rocznice, komunie, spotkania fimowe czy romantyczne wieczory (kawairnie, restauracje). Mogą również towarzyszyć Waszym bliskim w ich ostatniej drodze. Skrzypce to instrument z duszą – potrafię ją z nich wydobyć i dzięki temu w duecie z nimi sprawdzę się w każdej sytuacji.

Współpracuję również z innymi muzykami, jeśli więc oprócz skrzypiec chcieliby Państwo usłyszeć inne brzmienia, wspólnie jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom.

Proponuję Państwu bogaty wybór repertuaru, moją pasję i zaangażowanie oraz szereg usług w formie atrakcyjnych pakietów ślubnych. Zapraszam do kontaktu.

 

MINI                  190 zł

ślub – 1 utwór – Ave Maria lub inny                                                                                                                                 

STANDARD        250 zł

ślub – 3-4 utwory                                                                                                                                                             

SILVER               380 zł

ślub – 2-4 utworów + muzyka do życzeń                                                                                                                          

GOLD                440 zł

ślub – 2-4 utworów + muzyka do życzeń + muzyka na wyjście z domu (wspólne wyjście Młodych)                                                                                

DIAMOND         680 zł

ślub – 2-4 utworów + muzyka do życzeń + muzyka na wyjście z domu + muzyka podczas obiadu weselnego (1h, z podkładami instrumentalnymi)                

Istnieje również możliwość stworzenia indywidualnej oferty, dostosowanej do Państwa potrzeb.

MUZYKA NA ŻYWO - wycena indywidualna ( ~200zł/h)  - dotyczy oprawy różnych Uroczystości, Obiadów, spotkań firmowych czy rodzinnych). Cena uzależniona jest od długości oprawy muzycznej (max. 5 h) i miejsca uroczystości.

 

Ceny podanych pakietów ślubnych obowiązują w 2015 i 2016 roku.

 

Dojazd w promieniu 30 km od Wrocławia oraz Oleśnicy - GRATIS!!! Za dojazd powyżej 30 km - dopłata 12 zł/10 km (trasa liczona jest w dwie strony).