Oprawa Muzyczna Ślubu Wrocław, Oleśnica i okolice

Uroczystość ślubu dla jest każdego niezapomnianym i niepowtarzalnym przeżyciem. Ale ten szczególny moment może jeszcze lepiej zapisać się w Waszej pamięci dzięki dźwiękom najpiękniejszego z instrumentów – skrzypiec. Z przyjemnością postaram się otoczyć Was ich brzmieniem i ocieplić ich subtelnym dźwiękiem zimne kościelne mury. Płynąca melodia pomoże Wam zapomnieć o wszystkim co Was otacza i pozwoli poczuć że teraz sami jesteście dla siebie całym światem. A ja gwarantuję, że niejeden z Waszych gości przestanie się wstydzić łez wzruszenia...

Skrzypce mogą również uświetnić wiele innych chwil – weselne obiady, zaręczyny, rocznice, komunie, spotkania fimowe czy romantyczne wieczory (kawairnie, restauracje). Mogą również towarzyszyć Waszym bliskim w ich ostatniej drodze. Skrzypce to instrument z duszą – potrafię ją z nich wydobyć i dzięki temu w duecie z nimi sprawdzę się w każdej sytuacji.

Coraz więcej Klientów decyduje się na śluby w przepięknych sceneriach natury. Od 2016 roku jestem przygotowana do oprawy muzycznej wszelkich plenerowych ceremonii. Posiadam własny sprzęt nagłośnieniowy, który podpinany jest pod skrzypce, nie zmieniając ich pięknego dźwięku. To przetwornik do skrzypiec Shadow SH-SV2 oraz wzmacniacz Ibanez Troubadour t35. Dodatkowo, oprawa muzyczna może być wykonywana solo bądź z towarzyszeniem nagranych akompaniamentów, co wyjątkowo dobrze brzmi w sceneriach plenerowych czy grze do życzeń.
Współpracuję również z innymi muzykami, jeśli więc oprócz skrzypiec chcieliby Państwo usłyszeć inne brzmienia, wspólnie jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom.

Proponuję Państwu bogaty wybór repertuaru, moją pasję i zaangażowanie oraz szereg usług w formie atrakcyjnych pakietów ślubnych. Zapraszam do kontaktu.

 

MINI                  250 zł

ślub – 1 utwór – Ave Maria lub inny                                                                                                                                 

STANDARD        300 zł

ślub – 3-4 utwory                                                                                                                                                             

PEARL          
350 zł

muzyka przed ślubem (podczas schodzenia się gości) + ślub – 3-4 utwory                                                                                                                                                             

SILVER               430 zł

ślub – 3-4 utwory + muzyka do życzeń                                                                                                                           

GOLD                500 zł

muzyka przed ślubem (podczas schodzenia się gości) + ślub – 3-4 utwory + muzyka do życzeń                                                                                

DIAMOND         700 zł

muzyka przed ślubem (podczas schodzenia się gości) + ślub – 3-4 utwory + muzyka do życzeń + muzyka podczas obiadu weselnego/gra do I tańca                


Istnieje również możliwość stworzenia indywidualnej oferty, dostosowanej do Państwa potrzeb.

MUZYKA NA ŻYWO - wycena indywidualna ( ~300zł/h)  - dotyczy oprawy różnych Uroczystości, Obiadów, spotkań firmowych czy rodzinnych). Cena uzależniona jest od długości oprawy muzycznej (max. 3 h) i miejsca uroczystości.

 

Ceny podanych pakietów ślubnych obowiązują w 2020 i 2021 roku..

 

Dojazd w promieniu 30 km od Oleśnicy - GRATIS!!! Za dojazd powyżej 30 km - dopłata 12 zł/10 km (trasa liczona jest w dwie strony).